Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina21:11
Przegalińska21:12
Świbnieńska21:14
Uzdrowiskowa21:16
Świbnieńska - Sklep (n/ż)21:17
Świbno - Przychodnia (n/ż)21:17
Przystań21:18
Węgorzowa21:19
Kempingowa21:20
Trałowa - Szkoła21:21
Boguckiego (n/ż)21:22
Kwiatowa21:23
Wieniec (n/ż)21:24
Lazurowa21:25
Pole Namiotowe (n/ż)21:26
Turystyczna (n/ż)
 
21:27
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)21:281 min.
 
Falowa (n/ż)21:292 min.
 
Sobieszewo Wyspa21:303 min.
 
Sobieszewo Most21:347 min.
 
Wiślinka (n/ż)21:358 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.21:3710 min.
 
Bogatka I (n/ż)21:3912 min.
 
Bogatka21:4013 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)21:4215 min.
 
Przejazdowo21:4316 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)21:4417 min.
 
Dobrowo21:4619 min.
 
Rafineria21:4821 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)21:4922 min.
 
Tarcice21:5124 min.
 
Błonia21:5225 min.
 
Elbląska - Wiadukt21:5326 min.
 
Miałki Szlak21:5427 min.
 
Mostek21:5528 min.
 
Brama Żuławska21:5629 min.
 
Akademia Muzyczna21:5730 min.
 
Podwale Przedmiejskie21:5932 min.
 
Brama Wyżynna22:0134 min.
 
Dworzec Główny22:0336 min.
 
Łagiewniki22:0437 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)22:0538 min.
 
Wałowa22:0639 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy