Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Przegalina20:36
Przegalińska20:37
Świbnieńska20:39
Uzdrowiskowa20:41
Świbnieńska - Sklep (n/ż)20:42
Świbno - Przychodnia (n/ż)20:42
Przystań20:43
Węgorzowa20:44
Kempingowa20:45
Trałowa - Szkoła20:46
Boguckiego (n/ż)20:47
Kwiatowa20:48
Wieniec (n/ż)20:49
Lazurowa20:50
Pole Namiotowe (n/ż)20:51
Turystyczna (n/ż)
 
20:52
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)20:531 min.
 
Falowa (n/ż)20:542 min.
 
Sobieszewo Wyspa20:553 min.
 
Sobieszewo Most20:597 min.
 
Wiślinka (n/ż)21:008 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.21:0210 min.
 
Bogatka I (n/ż)21:0412 min.
 
Bogatka21:0513 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)21:0715 min.
 
Przejazdowo21:0816 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)21:0917 min.
 
Dobrowo21:1119 min.
 
Rafineria21:1321 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)21:1422 min.
 
Tarcice21:1624 min.
 
Błonia21:1725 min.
 
Elbląska - Wiadukt21:1826 min.
 
Miałki Szlak21:1927 min.
 
Mostek21:2028 min.
 
Brama Żuławska21:2129 min.
 
Akademia Muzyczna21:2230 min.
 
Podwale Przedmiejskie21:2432 min.
 
Brama Wyżynna21:2634 min.
 
Dworzec Główny21:2836 min.
 
Łagiewniki21:2937 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)21:3038 min.
 
Wałowa21:3139 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy