Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina07:22
Przegalińska07:23
Świbnieńska07:25
Uzdrowiskowa07:27
Świbnieńska - Sklep (n/ż)07:28
Świbno - Przychodnia (n/ż)07:28
Przystań07:29
Węgorzowa07:30
Kempingowa07:31
Trałowa - Szkoła07:32
Boguckiego (n/ż)07:33
Kwiatowa07:34
Wieniec (n/ż)07:35
Lazurowa07:37
Pole Namiotowe (n/ż)07:38
Turystyczna (n/ż)
 
07:39
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)07:412 min.
 
Falowa (n/ż)07:423 min.
 
Sobieszewo Wyspa07:445 min.
 
Sobieszewo Most07:489 min.
 
Wiślinka (n/ż)07:4910 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.07:5112 min.
 
Bogatka I (n/ż)07:5314 min.
 
Bogatka07:5415 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)07:5718 min.
 
Przejazdowo07:5819 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)07:5920 min.
 
Dobrowo08:0122 min.
 
Rafineria08:0324 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)08:0425 min.
 
Tarcice08:0627 min.
 
Błonia08:0728 min.
 
Elbląska - Wiadukt08:0829 min.
 
Miałki Szlak08:0930 min.
 
Mostek08:1031 min.
 
Brama Żuławska08:1132 min.
 
Akademia Muzyczna08:1233 min.
 
Podwale Przedmiejskie08:1435 min.
 
Brama Wyżynna08:1738 min.
 
Dworzec Główny08:1940 min.
 
Łagiewniki08:2041 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)08:2142 min.
 
Wałowa08:2243 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy