Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Przegalina13:59
Przegalińska14:00
Świbnieńska14:02
Uzdrowiskowa14:04
Świbnieńska - Sklep (n/ż)14:05
Świbno - Przychodnia (n/ż)14:05
Przystań14:06
Węgorzowa14:07
Kempingowa14:08
Trałowa - Szkoła14:09
Boguckiego (n/ż)14:10
Kwiatowa14:12
Wieniec (n/ż)14:13
Lazurowa14:15
Pole Namiotowe (n/ż)14:16
Turystyczna (n/ż)
 
14:17
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)14:192 min.
 
Falowa (n/ż)14:203 min.
 
Sobieszewo Wyspa14:225 min.
 
Sobieszewo Most14:269 min.
 
Wiślinka (n/ż)14:2710 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.14:3013 min.
 
Bogatka I (n/ż)14:3215 min.
 
Bogatka14:3316 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)14:3619 min.
 
Przejazdowo14:3720 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)14:3821 min.
 
Dobrowo14:4023 min.
 
Rafineria14:4225 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)14:4326 min.
 
Tarcice14:4528 min.
 
Błonia14:4629 min.
 
Elbląska - Wiadukt14:4730 min.
 
Miałki Szlak14:4831 min.
 
Mostek14:4932 min.
 
Brama Żuławska14:5033 min.
 
Akademia Muzyczna14:5134 min.
 
Podwale Przedmiejskie14:5336 min.
 
Brama Wyżynna14:5639 min.
 
Dworzec Główny14:5841 min.
 
Łagiewniki15:0043 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)15:0144 min.
 
Wałowa15:0245 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy