Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Przegalina11:04
Przegalińska11:05
Świbnieńska11:07
Uzdrowiskowa11:09
Świbnieńska - Sklep (n/ż)11:10
Świbno - Przychodnia (n/ż)11:10
Przystań11:11
Węgorzowa11:12
Kempingowa11:13
Trałowa - Szkoła11:14
Boguckiego (n/ż)11:15
Kwiatowa11:16
Wieniec (n/ż)11:17
Lazurowa11:19
Pole Namiotowe (n/ż)11:20
Turystyczna (n/ż)
 
11:21
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)11:232 min.
 
Falowa (n/ż)11:243 min.
 
Sobieszewo Wyspa11:265 min.
 
Sobieszewo Most11:309 min.
 
Wiślinka (n/ż)11:3110 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.11:3312 min.
 
Bogatka I (n/ż)11:3514 min.
 
Bogatka11:3615 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)11:3918 min.
 
Przejazdowo11:4019 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)11:4120 min.
 
Dobrowo11:4322 min.
 
Rafineria11:4524 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)11:4625 min.
 
Tarcice11:4827 min.
 
Błonia11:4928 min.
 
Elbląska - Wiadukt11:5029 min.
 
Miałki Szlak11:5130 min.
 
Mostek11:5231 min.
 
Brama Żuławska11:5332 min.
 
Akademia Muzyczna11:5433 min.
 
Podwale Przedmiejskie11:5635 min.
 
Brama Wyżynna11:5938 min.
 
Dworzec Główny12:0140 min.
 
Łagiewniki12:0241 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)12:0342 min.
 
Wałowa12:0443 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy