Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Przegalina09:04
Przegalińska09:05
Świbnieńska09:07
Uzdrowiskowa09:09
Świbnieńska - Sklep (n/ż)09:10
Świbno - Przychodnia (n/ż)09:10
Przystań09:11
Węgorzowa09:12
Kempingowa09:13
Trałowa - Szkoła09:14
Boguckiego (n/ż)09:15
Kwiatowa09:16
Wieniec (n/ż)09:17
Lazurowa09:19
Pole Namiotowe (n/ż)09:20
Turystyczna (n/ż)
 
09:21
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)09:232 min.
 
Falowa (n/ż)09:243 min.
 
Sobieszewo Wyspa09:265 min.
 
Sobieszewo Most09:309 min.
 
Wiślinka (n/ż)09:3110 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.09:3312 min.
 
Bogatka I (n/ż)09:3514 min.
 
Bogatka09:3615 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)09:3918 min.
 
Przejazdowo09:4019 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)09:4120 min.
 
Dobrowo09:4322 min.
 
Rafineria09:4524 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)09:4625 min.
 
Tarcice09:4827 min.
 
Błonia09:4928 min.
 
Elbląska - Wiadukt09:5029 min.
 
Miałki Szlak09:5130 min.
 
Mostek09:5231 min.
 
Brama Żuławska09:5332 min.
 
Akademia Muzyczna09:5433 min.
 
Podwale Przedmiejskie09:5635 min.
 
Brama Wyżynna09:5938 min.
 
Dworzec Główny10:0140 min.
 
Łagiewniki10:0241 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)10:0342 min.
 
Wałowa10:0443 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy