Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Przegalina05:37
Przegalińska05:38
Świbnieńska05:40
Uzdrowiskowa05:42
Świbnieńska - Sklep (n/ż)05:43
Świbno - Przychodnia (n/ż)05:43
Przystań05:44
Węgorzowa05:45
Kempingowa05:46
Trałowa - Szkoła05:47
Boguckiego (n/ż)05:48
Kwiatowa05:49
Wieniec (n/ż)05:50
Lazurowa05:52
Pole Namiotowe (n/ż)05:53
Turystyczna (n/ż)
 
05:54
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)05:562 min.
 
Falowa (n/ż)05:573 min.
 
Sobieszewo Wyspa05:595 min.
 
Sobieszewo Most06:039 min.
 
Wiślinka (n/ż)06:0410 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.06:0612 min.
 
Bogatka I (n/ż)06:0814 min.
 
Bogatka06:0915 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)06:1218 min.
 
Przejazdowo06:1319 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)06:1420 min.
 
Dobrowo06:1622 min.
 
Rafineria06:1824 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)06:1925 min.
 
Tarcice06:2127 min.
 
Błonia06:2228 min.
 
Elbląska - Wiadukt06:2329 min.
 
Miałki Szlak06:2430 min.
 
Mostek06:2531 min.
 
Brama Żuławska06:2632 min.
 
Akademia Muzyczna06:2733 min.
 
Podwale Przedmiejskie06:2935 min.
 
Brama Wyżynna06:3238 min.
 
Dworzec Główny06:3440 min.
 
Łagiewniki06:3541 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)06:3642 min.
 
Wałowa06:3743 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy