Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Przegalina16:54
Przegalińska16:55
Świbnieńska16:57
Uzdrowiskowa16:59
Świbnieńska - Sklep (n/ż)17:00
Świbno - Przychodnia (n/ż)17:00
Przystań17:01
Węgorzowa17:02
Kempingowa17:03
Trałowa - Szkoła17:04
Boguckiego (n/ż)17:05
Kwiatowa17:06
Wieniec (n/ż)17:07
Lazurowa17:09
Pole Namiotowe (n/ż)17:10
Turystyczna (n/ż)
 
17:11
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)17:132 min.
 
Falowa (n/ż)17:143 min.
 
Sobieszewo Wyspa17:165 min.
 
Sobieszewo Most17:209 min.
 
Wiślinka (n/ż)17:2110 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.17:2312 min.
 
Bogatka I (n/ż)17:2514 min.
 
Bogatka17:2615 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)17:2918 min.
 
Przejazdowo17:3019 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)17:3120 min.
 
Dobrowo17:3322 min.
 
Rafineria17:3524 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)17:3625 min.
 
Tarcice17:3827 min.
 
Błonia17:3928 min.
 
Elbląska - Wiadukt17:4029 min.
 
Miałki Szlak17:4130 min.
 
Mostek17:4231 min.
 
Brama Żuławska17:4332 min.
 
Akademia Muzyczna17:4433 min.
 
Podwale Przedmiejskie17:4635 min.
 
Brama Wyżynna17:4938 min.
 
Dworzec Główny17:5140 min.
 
Łagiewniki17:5241 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)17:5342 min.
 
Wałowa17:5443 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy