Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Przegalina11:39
Przegalińska11:40
Świbnieńska11:42
Uzdrowiskowa11:44
Świbnieńska - Sklep (n/ż)11:45
Świbno - Przychodnia (n/ż)11:45
Przystań11:46
Węgorzowa11:47
Kempingowa11:48
Trałowa - Szkoła11:49
Boguckiego (n/ż)11:50
Kwiatowa11:51
Wieniec (n/ż)11:52
Lazurowa11:54
Pole Namiotowe (n/ż)11:55
Turystyczna (n/ż)
 
11:56
0 min.
 
Kanałowa (n/ż)11:582 min.
 
Falowa (n/ż)11:593 min.
 
Sobieszewo Wyspa12:015 min.
 
Sobieszewo Most12:059 min.
 
Wiślinka (n/ż)12:0610 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.12:0812 min.
 
Bogatka I (n/ż)12:1014 min.
 
Bogatka12:1115 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)12:1418 min.
 
Przejazdowo12:1519 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)12:1620 min.
 
Dobrowo12:1822 min.
 
Rafineria12:2024 min.
 
Michałki Wiadukt (n/ż)12:2125 min.
 
Tarcice12:2327 min.
 
Błonia12:2428 min.
 
Elbląska - Wiadukt12:2529 min.
 
Miałki Szlak12:2630 min.
 
Mostek12:2731 min.
 
Brama Żuławska12:2832 min.
 
Akademia Muzyczna12:2933 min.
 
Podwale Przedmiejskie12:3135 min.
 
Brama Wyżynna12:3438 min.
 
Dworzec Główny12:3640 min.
 
Łagiewniki12:3741 min.
 
Rybaki Górne (n/ż)12:3842 min.
 
Wałowa12:3943 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy