Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wałowa08:34
Aksamitna08:35
Wały Piastowskie08:37
Dworzec Główny08:40
Brama Wyżynna08:42
Podwale Przedmiejskie08:44
Akademia Muzyczna08:46
Brama Żuławska08:47
Miałki Szlak08:49
Elbląska - Wiadukt08:50
Błonia08:51
Tarcice (n/ż)08:52
Michałki Wiadukt (n/ż)08:54
Rafineria08:55
Dobrowo08:57
Przejazdowo I (n/ż)08:59
Przejazdowo09:00
Przejazdowo II (n/ż)09:01
Bogatka09:04
Bogatka I (n/ż)
 
09:05
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.09:072 min.
 
Wiślinka (n/ż)09:094 min.
 
Sobieszewo Most09:105 min.
 
Sobieszewo Wyspa09:149 min.
 
Falowa (n/ż)09:1510 min.
 
Kanałowa (n/ż)09:1611 min.
 
Turystyczna (n/ż)09:1813 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)09:1914 min.
 
Lazurowa09:2015 min.
 
Wieniec (n/ż)09:2217 min.
 
Kwiatowa09:2318 min.
 
Boguckiego (n/ż)09:2419 min.
 
Trałowa - Szkoła09:2520 min.
 
Kempingowa09:2621 min.
 
Węgorzowa09:2722 min.
 
Przystań09:2823 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)09:2924 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)09:2924 min.
 
Uzdrowiskowa09:3025 min.
 
Świbnieńska09:3227 min.
 
Przegalińska09:3328 min.
 
Przegalina09:3429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy