Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wałowa20:40
Aksamitna20:41
Wały Piastowskie20:43
Dworzec Główny20:46
Brama Wyżynna20:48
Podwale Przedmiejskie20:50
Akademia Muzyczna20:52
Brama Żuławska20:53
Miałki Szlak20:55
Elbląska - Wiadukt20:56
Błonia20:57
Tarcice (n/ż)20:58
Michałki Wiadukt (n/ż)21:00
Rafineria21:01
Dobrowo21:03
Przejazdowo I (n/ż)21:05
Przejazdowo21:06
Przejazdowo II (n/ż)21:07
Bogatka21:10
Bogatka I (n/ż)
 
21:11
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.21:132 min.
 
Wiślinka (n/ż)21:154 min.
 
Sobieszewo Most21:165 min.
 
Sobieszewo Wyspa21:209 min.
 
Falowa (n/ż)21:2110 min.
 
Kanałowa (n/ż)21:2211 min.
 
Turystyczna (n/ż)21:2413 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)21:2514 min.
 
Lazurowa21:2615 min.
 
Wieniec (n/ż)21:2817 min.
 
Kwiatowa21:2918 min.
 
Boguckiego (n/ż)21:3019 min.
 
Trałowa - Szkoła21:3120 min.
 
Kempingowa21:3221 min.
 
Węgorzowa21:3322 min.
 
Przystań21:3423 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)21:3524 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)21:3524 min.
 
Uzdrowiskowa21:3625 min.
 
Świbnieńska21:3827 min.
 
Przegalińska21:3928 min.
 
Przegalina21:4029 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy