Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wałowa16:24
Aksamitna16:25
Wały Piastowskie16:27
Dworzec Główny16:30
Brama Wyżynna16:32
Podwale Przedmiejskie16:34
Akademia Muzyczna16:36
Brama Żuławska16:37
Miałki Szlak16:39
Elbląska - Wiadukt16:40
Błonia16:41
Tarcice (n/ż)16:42
Michałki Wiadukt (n/ż)16:44
Rafineria16:45
Dobrowo16:47
Przejazdowo I (n/ż)16:49
Przejazdowo16:50
Przejazdowo II (n/ż)16:51
Bogatka16:54
Bogatka I (n/ż)
 
16:55
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.16:572 min.
 
Wiślinka (n/ż)16:594 min.
 
Sobieszewo Most17:005 min.
 
Sobieszewo Wyspa17:049 min.
 
Falowa (n/ż)17:0510 min.
 
Kanałowa (n/ż)17:0611 min.
 
Turystyczna (n/ż)17:0813 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)17:0914 min.
 
Lazurowa17:1015 min.
 
Wieniec (n/ż)17:1217 min.
 
Kwiatowa17:1318 min.
 
Boguckiego (n/ż)17:1419 min.
 
Trałowa - Szkoła17:1520 min.
 
Kempingowa17:1621 min.
 
Węgorzowa17:1722 min.
 
Przystań17:1823 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)17:1924 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)17:1924 min.
 
Uzdrowiskowa17:2025 min.
 
Świbnieńska17:2227 min.
 
Przegalińska17:2328 min.
 
Przegalina17:2429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy