Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wałowa15:47
Aksamitna15:48
Wały Piastowskie15:50
Dworzec Główny15:54
Brama Wyżynna15:56
Podwale Przedmiejskie15:58
Akademia Muzyczna16:00
Brama Żuławska16:01
Miałki Szlak16:03
Elbląska - Wiadukt16:04
Błonia16:05
Tarcice (n/ż)16:06
Michałki Wiadukt (n/ż)16:08
Rafineria16:09
Dobrowo16:11
Przejazdowo I (n/ż)16:13
Przejazdowo16:14
Przejazdowo II (n/ż)16:15
Bogatka16:18
Bogatka I (n/ż)
 
16:19
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.16:212 min.
 
Wiślinka (n/ż)16:245 min.
 
Sobieszewo Most16:256 min.
 
Sobieszewo Wyspa16:2910 min.
 
Falowa (n/ż)16:3011 min.
 
Kanałowa (n/ż)16:3112 min.
 
Turystyczna (n/ż)16:3314 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)16:3415 min.
 
Lazurowa16:3516 min.
 
Wieniec (n/ż)16:3718 min.
 
Kwiatowa16:3819 min.
 
Boguckiego (n/ż)16:3920 min.
 
Trałowa - Szkoła16:4021 min.
 
Kempingowa16:4122 min.
 
Węgorzowa16:4223 min.
 
Przystań16:4324 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)16:4425 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)16:4425 min.
 
Uzdrowiskowa16:4526 min.
 
Świbnieńska16:4728 min.
 
Przegalińska16:4930 min.
 
Przegalina16:5031 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy