Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wałowa15:12
Aksamitna15:13
Wały Piastowskie15:15
Dworzec Główny15:19
Brama Wyżynna15:21
Podwale Przedmiejskie15:23
Akademia Muzyczna15:25
Brama Żuławska15:26
Miałki Szlak15:28
Elbląska - Wiadukt15:29
Błonia15:30
Tarcice (n/ż)15:31
Michałki Wiadukt (n/ż)15:33
Rafineria15:34
Dobrowo15:36
Przejazdowo I (n/ż)15:38
Przejazdowo15:39
Przejazdowo II (n/ż)15:40
Bogatka15:43
Bogatka I (n/ż)
 
15:44
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.15:462 min.
 
Wiślinka (n/ż)15:495 min.
 
Sobieszewo Most15:506 min.
 
Sobieszewo Wyspa15:5410 min.
 
Falowa (n/ż)15:5511 min.
 
Kanałowa (n/ż)15:5612 min.
 
Turystyczna (n/ż)15:5814 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)15:5915 min.
 
Lazurowa16:0016 min.
 
Wieniec (n/ż)16:0218 min.
 
Kwiatowa16:0319 min.
 
Boguckiego (n/ż)16:0420 min.
 
Trałowa - Szkoła16:0521 min.
 
Kempingowa16:0622 min.
 
Węgorzowa16:0723 min.
 
Przystań16:0824 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)16:0925 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)16:0925 min.
 
Uzdrowiskowa16:1026 min.
 
Świbnieńska16:1228 min.
 
Przegalińska16:1430 min.
 
Przegalina16:1531 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy