Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wałowa13:26
Aksamitna13:27
Wały Piastowskie13:29
Dworzec Główny13:33
Brama Wyżynna13:35
Podwale Przedmiejskie13:37
Akademia Muzyczna13:39
Brama Żuławska13:40
Miałki Szlak13:42
Elbląska - Wiadukt13:43
Błonia13:44
Tarcice (n/ż)13:45
Michałki Wiadukt (n/ż)13:47
Rafineria13:48
Dobrowo13:50
Przejazdowo I (n/ż)13:52
Przejazdowo13:53
Przejazdowo II (n/ż)13:54
Bogatka13:57
Bogatka I (n/ż)
 
13:58
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.14:002 min.
 
Wiślinka (n/ż)14:035 min.
 
Sobieszewo Most14:046 min.
 
Sobieszewo Wyspa14:0810 min.
 
Falowa (n/ż)14:0911 min.
 
Kanałowa (n/ż)14:1012 min.
 
Turystyczna (n/ż)14:1214 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)14:1315 min.
 
Lazurowa14:1416 min.
 
Wieniec (n/ż)14:1618 min.
 
Kwiatowa14:1719 min.
 
Boguckiego (n/ż)14:1820 min.
 
Trałowa - Szkoła14:1921 min.
 
Kempingowa14:2022 min.
 
Węgorzowa14:2123 min.
 
Przystań14:2224 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)14:2325 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)14:2325 min.
 
Uzdrowiskowa14:2426 min.
 
Świbnieńska14:2628 min.
 
Przegalińska14:2830 min.
 
Przegalina14:2931 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy