Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wałowa11:44
Aksamitna11:45
Wały Piastowskie11:47
Dworzec Główny11:50
Brama Wyżynna11:52
Podwale Przedmiejskie11:54
Akademia Muzyczna11:56
Brama Żuławska11:57
Miałki Szlak11:59
Elbląska - Wiadukt12:00
Błonia12:01
Tarcice (n/ż)12:02
Michałki Wiadukt (n/ż)12:04
Rafineria12:05
Dobrowo12:07
Przejazdowo I (n/ż)12:09
Przejazdowo12:10
Przejazdowo II (n/ż)12:11
Bogatka12:14
Bogatka I (n/ż)
 
12:15
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.12:172 min.
 
Wiślinka (n/ż)12:194 min.
 
Sobieszewo Most12:205 min.
 
Sobieszewo Wyspa12:249 min.
 
Falowa (n/ż)12:2510 min.
 
Kanałowa (n/ż)12:2611 min.
 
Turystyczna (n/ż)12:2813 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)12:2914 min.
 
Lazurowa12:3015 min.
 
Wieniec (n/ż)12:3217 min.
 
Kwiatowa12:3318 min.
 
Boguckiego (n/ż)12:3419 min.
 
Trałowa - Szkoła12:3520 min.
 
Kempingowa12:3621 min.
 
Węgorzowa12:3722 min.
 
Przystań12:3823 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)12:3924 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)12:3924 min.
 
Uzdrowiskowa12:4025 min.
 
Świbnieńska12:4227 min.
 
Przegalińska12:4328 min.
 
Przegalina12:4429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy