Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wałowa09:59
Aksamitna10:00
Wały Piastowskie10:02
Dworzec Główny10:05
Brama Wyżynna10:07
Podwale Przedmiejskie10:09
Akademia Muzyczna10:11
Brama Żuławska10:12
Miałki Szlak10:14
Elbląska - Wiadukt10:15
Błonia10:16
Tarcice (n/ż)10:17
Michałki Wiadukt (n/ż)10:19
Rafineria10:20
Dobrowo10:22
Przejazdowo I (n/ż)10:24
Przejazdowo10:25
Przejazdowo II (n/ż)10:26
Bogatka10:29
Bogatka I (n/ż)
 
10:30
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.10:322 min.
 
Wiślinka (n/ż)10:344 min.
 
Sobieszewo Most10:355 min.
 
Sobieszewo Wyspa10:399 min.
 
Falowa (n/ż)10:4010 min.
 
Kanałowa (n/ż)10:4111 min.
 
Turystyczna (n/ż)10:4313 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)10:4414 min.
 
Lazurowa10:4515 min.
 
Wieniec (n/ż)10:4717 min.
 
Kwiatowa10:4818 min.
 
Boguckiego (n/ż)10:4919 min.
 
Trałowa - Szkoła10:5020 min.
 
Kempingowa10:5121 min.
 
Węgorzowa10:5222 min.
 
Przystań10:5323 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)10:5424 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)10:5424 min.
 
Uzdrowiskowa10:5525 min.
 
Świbnieńska10:5727 min.
 
Przegalińska10:5828 min.
 
Przegalina10:5929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy