Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wałowa07:27
Aksamitna07:28
Wały Piastowskie07:30
Dworzec Główny07:33
Brama Wyżynna07:35
Podwale Przedmiejskie07:37
Akademia Muzyczna07:39
Brama Żuławska07:40
Miałki Szlak07:42
Elbląska - Wiadukt07:43
Błonia07:44
Tarcice (n/ż)07:45
Michałki Wiadukt (n/ż)07:47
Rafineria07:48
Dobrowo07:50
Przejazdowo I (n/ż)07:52
Przejazdowo07:53
Przejazdowo II (n/ż)07:54
Bogatka07:57
Bogatka I (n/ż)
 
07:58
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.08:002 min.
 
Wiślinka (n/ż)08:024 min.
 
Sobieszewo Most08:035 min.
 
Sobieszewo Wyspa08:079 min.
 
Falowa (n/ż)08:0810 min.
 
Kanałowa (n/ż)08:0911 min.
 
Turystyczna (n/ż)08:1113 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)08:1214 min.
 
Lazurowa08:1315 min.
 
Wieniec (n/ż)08:1517 min.
 
Kwiatowa08:1618 min.
 
Boguckiego (n/ż)08:1719 min.
 
Trałowa - Szkoła08:1820 min.
 
Kempingowa08:1921 min.
 
Węgorzowa08:2022 min.
 
Przystań08:2123 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)08:2224 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)08:2224 min.
 
Uzdrowiskowa08:2325 min.
 
Świbnieńska08:2527 min.
 
Przegalińska08:2628 min.
 
Przegalina08:2729 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy