Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wałowa21:47
Aksamitna21:48
Wały Piastowskie21:50
Dworzec Główny21:53
Brama Wyżynna21:55
Podwale Przedmiejskie21:57
Akademia Muzyczna21:59
Brama Żuławska22:00
Miałki Szlak22:02
Elbląska - Wiadukt22:03
Błonia22:04
Tarcice (n/ż)22:05
Michałki Wiadukt (n/ż)22:07
Rafineria22:08
Dobrowo22:10
Przejazdowo I (n/ż)22:12
Przejazdowo22:13
Przejazdowo II (n/ż)22:14
Bogatka22:17
Bogatka I (n/ż)
 
22:18
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.22:202 min.
 
Wiślinka (n/ż)22:224 min.
 
Sobieszewo Most22:235 min.
 
Sobieszewo Wyspa22:279 min.
 
Falowa (n/ż)22:2810 min.
 
Kanałowa (n/ż)22:2911 min.
 
Turystyczna (n/ż)22:3113 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)22:3214 min.
 
Lazurowa22:3315 min.
 
Wieniec (n/ż)22:3517 min.
 
Kwiatowa22:3618 min.
 
Boguckiego (n/ż)22:3719 min.
 
Trałowa - Szkoła22:3820 min.
 
Kempingowa22:3921 min.
 
Węgorzowa22:4022 min.
 
Przystań22:4123 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)22:4224 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)22:4224 min.
 
Uzdrowiskowa22:4325 min.
 
Świbnieńska22:4527 min.
 
Przegalińska22:4628 min.
 
Przegalina22:4729 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy