Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wałowa10:34
Aksamitna10:35
Wały Piastowskie10:37
Dworzec Główny10:40
Brama Wyżynna10:42
Podwale Przedmiejskie10:44
Akademia Muzyczna10:46
Brama Żuławska10:47
Miałki Szlak10:49
Elbląska - Wiadukt10:50
Błonia10:51
Tarcice (n/ż)10:52
Michałki Wiadukt (n/ż)10:54
Rafineria10:55
Dobrowo10:57
Przejazdowo I (n/ż)10:59
Przejazdowo11:00
Przejazdowo II (n/ż)11:01
Bogatka11:04
Bogatka I (n/ż)
 
11:05
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.11:072 min.
 
Wiślinka (n/ż)11:094 min.
 
Sobieszewo Most11:105 min.
 
Sobieszewo Wyspa11:149 min.
 
Falowa (n/ż)11:1510 min.
 
Kanałowa (n/ż)11:1611 min.
 
Turystyczna (n/ż)11:1813 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)11:1914 min.
 
Lazurowa11:2015 min.
 
Wieniec (n/ż)11:2217 min.
 
Kwiatowa11:2318 min.
 
Boguckiego (n/ż)11:2419 min.
 
Trałowa - Szkoła11:2520 min.
 
Kempingowa11:2621 min.
 
Węgorzowa11:2722 min.
 
Przystań11:2823 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)11:2924 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)11:2924 min.
 
Uzdrowiskowa11:3025 min.
 
Świbnieńska11:3227 min.
 
Przegalińska11:3328 min.
 
Przegalina11:3429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy