Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wałowa06:52
Aksamitna06:53
Wały Piastowskie06:55
Dworzec Główny06:58
Brama Wyżynna07:00
Podwale Przedmiejskie07:02
Akademia Muzyczna07:04
Brama Żuławska07:05
Miałki Szlak07:07
Elbląska - Wiadukt07:08
Błonia07:09
Tarcice (n/ż)07:10
Michałki Wiadukt (n/ż)07:12
Rafineria07:13
Dobrowo07:15
Przejazdowo I (n/ż)07:17
Przejazdowo07:18
Przejazdowo II (n/ż)07:19
Bogatka07:22
Bogatka I (n/ż)
 
07:23
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.07:252 min.
 
Wiślinka (n/ż)07:274 min.
 
Sobieszewo Most07:285 min.
 
Sobieszewo Wyspa07:329 min.
 
Falowa (n/ż)07:3310 min.
 
Kanałowa (n/ż)07:3411 min.
 
Turystyczna (n/ż)07:3613 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)07:3714 min.
 
Lazurowa07:3815 min.
 
Wieniec (n/ż)07:4017 min.
 
Kwiatowa07:4118 min.
 
Boguckiego (n/ż)07:4219 min.
 
Trałowa - Szkoła07:4320 min.
 
Kempingowa07:4421 min.
 
Węgorzowa07:4522 min.
 
Przystań07:4623 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)07:4724 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)07:4724 min.
 
Uzdrowiskowa07:4825 min.
 
Świbnieńska07:5027 min.
 
Przegalińska07:5128 min.
 
Przegalina07:5229 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy