Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie06:18
Dworzec Główny06:21
Brama Wyżynna06:23
Podwale Przedmiejskie06:25
Akademia Muzyczna06:27
Brama Żuławska06:28
Miałki Szlak06:30
Elbląska - Wiadukt06:31
Błonia06:32
Tarcice (n/ż)06:33
Michałki Wiadukt (n/ż)06:35
Rafineria06:36
Dobrowo06:38
Przejazdowo I (n/ż)06:40
Przejazdowo06:41
Przejazdowo II (n/ż)06:42
Bogatka06:45
Bogatka I (n/ż)
 
06:46
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.06:482 min.
 
Wiślinka (n/ż)06:504 min.
 
Sobieszewo Most06:515 min.
 
Sobieszewo Wyspa06:559 min.
 
Falowa (n/ż)06:5610 min.
 
Kanałowa (n/ż)06:5711 min.
 
Turystyczna (n/ż)06:5913 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)07:0014 min.
 
Lazurowa07:0115 min.
 
Wieniec (n/ż)07:0317 min.
 
Kwiatowa07:0418 min.
 
Boguckiego (n/ż)07:0519 min.
 
Trałowa - Szkoła07:0620 min.
 
Kempingowa07:0721 min.
 
Węgorzowa07:0822 min.
 
Przystań07:0923 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)07:1024 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)07:1024 min.
 
Uzdrowiskowa07:1125 min.
 
Świbnieńska07:1327 min.
 
Przegalińska07:1428 min.
 
Przegalina07:1529 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy