Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie04:42
Dworzec Główny04:44
Brama Wyżynna04:46
Podwale Przedmiejskie04:47
Akademia Muzyczna04:49
Brama Żuławska04:50
Miałki Szlak04:52
Elbląska - Wiadukt04:53
Błonia04:54
Tarcice (n/ż)04:55
Michałki Wiadukt (n/ż)04:56
Rafineria04:57
Dobrowo04:59
Przejazdowo I (n/ż)05:00
Przejazdowo05:01
Przejazdowo II (n/ż)05:02
Bogatka05:04
Bogatka I (n/ż)
 
05:05
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.05:072 min.
 
Wiślinka (n/ż)05:094 min.
 
Sobieszewo Most05:105 min.
 
Sobieszewo Wyspa05:127 min.
 
Falowa (n/ż)05:138 min.
 
Kanałowa (n/ż)05:149 min.
 
Turystyczna (n/ż)05:1510 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)05:1611 min.
 
Lazurowa05:1712 min.
 
Wieniec (n/ż)05:1813 min.
 
Kwiatowa05:1914 min.
 
Boguckiego (n/ż)05:2015 min.
 
Trałowa - Szkoła05:2116 min.
 
Kempingowa05:2217 min.
 
Węgorzowa05:2318 min.
 
Przystań05:2419 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)05:2520 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)05:2520 min.
 
Uzdrowiskowa05:2621 min.
 
Świbnieńska05:2823 min.
 
Przegalińska05:2924 min.
 
Przegalina05:3025 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy