Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wały Piastowskie05:13
Dworzec Główny05:15
Brama Wyżynna05:17
Podwale Przedmiejskie05:18
Akademia Muzyczna05:20
Brama Żuławska05:21
Miałki Szlak05:23
Elbląska - Wiadukt05:24
Błonia05:25
Tarcice (n/ż)05:26
Michałki Wiadukt (n/ż)05:28
Rafineria05:29
Dobrowo05:31
Przejazdowo I (n/ż)05:32
Przejazdowo05:33
Przejazdowo II (n/ż)05:34
Bogatka05:37
Bogatka I (n/ż)
 
05:38
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.05:402 min.
 
Wiślinka (n/ż)05:424 min.
 
Sobieszewo Most05:435 min.
 
Sobieszewo Wyspa05:479 min.
 
Falowa (n/ż)05:4810 min.
 
Kanałowa (n/ż)05:4911 min.
 
Turystyczna (n/ż)05:5113 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)05:5214 min.
 
Lazurowa05:5315 min.
 
Wieniec (n/ż)05:5416 min.
 
Kwiatowa05:5517 min.
 
Boguckiego (n/ż)05:5618 min.
 
Trałowa - Szkoła05:5719 min.
 
Kempingowa05:5820 min.
 
Węgorzowa05:5921 min.
 
Przystań06:0022 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)06:0123 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)06:0123 min.
 
Uzdrowiskowa06:0224 min.
 
Świbnieńska06:0426 min.
 
Przegalińska06:0527 min.
 
Przegalina06:0628 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy