Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wałowa18:21
Aksamitna18:22
Wały Piastowskie18:24
Dworzec Główny18:27
Brama Wyżynna18:29
Podwale Przedmiejskie18:31
Akademia Muzyczna18:33
Brama Żuławska18:34
Miałki Szlak18:36
Elbląska - Wiadukt18:37
Błonia18:38
Tarcice (n/ż)18:39
Michałki Wiadukt (n/ż)18:41
Rafineria18:42
Dobrowo18:44
Przejazdowo I (n/ż)18:46
Przejazdowo18:47
Przejazdowo II (n/ż)18:48
Bogatka18:51
Bogatka I (n/ż)
 
18:52
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.18:542 min.
 
Wiślinka (n/ż)18:564 min.
 
Sobieszewo Most18:575 min.
 
Sobieszewo Wyspa19:019 min.
 
Falowa (n/ż)19:0210 min.
 
Kanałowa (n/ż)19:0311 min.
 
Turystyczna (n/ż)19:0513 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)19:0614 min.
 
Lazurowa19:0715 min.
 
Wieniec (n/ż)19:0917 min.
 
Kwiatowa19:1018 min.
 
Boguckiego (n/ż)19:1119 min.
 
Trałowa - Szkoła19:1220 min.
 
Kempingowa19:1321 min.
 
Węgorzowa19:1422 min.
 
Przystań19:1523 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)19:1624 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)19:1624 min.
 
Uzdrowiskowa19:1725 min.
 
Świbnieńska19:1927 min.
 
Przegalińska19:2028 min.
 
Przegalina19:2129 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy