Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wałowa17:46
Aksamitna17:47
Wały Piastowskie17:49
Dworzec Główny17:52
Brama Wyżynna17:54
Podwale Przedmiejskie17:56
Akademia Muzyczna17:58
Brama Żuławska17:59
Miałki Szlak18:01
Elbląska - Wiadukt18:02
Błonia18:03
Tarcice (n/ż)18:04
Michałki Wiadukt (n/ż)18:06
Rafineria18:07
Dobrowo18:09
Przejazdowo I (n/ż)18:11
Przejazdowo18:12
Przejazdowo II (n/ż)18:13
Bogatka18:16
Bogatka I (n/ż)
 
18:17
0 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.18:192 min.
 
Wiślinka (n/ż)18:214 min.
 
Sobieszewo Most18:225 min.
 
Sobieszewo Wyspa18:269 min.
 
Falowa (n/ż)18:2710 min.
 
Kanałowa (n/ż)18:2811 min.
 
Turystyczna (n/ż)18:3013 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)18:3114 min.
 
Lazurowa18:3215 min.
 
Wieniec (n/ż)18:3417 min.
 
Kwiatowa18:3518 min.
 
Boguckiego (n/ż)18:3619 min.
 
Trałowa - Szkoła18:3720 min.
 
Kempingowa18:3821 min.
 
Węgorzowa18:3922 min.
 
Przystań18:4023 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)18:4124 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)18:4124 min.
 
Uzdrowiskowa18:4225 min.
 
Świbnieńska18:4427 min.
 
Przegalińska18:4528 min.
 
Przegalina18:4629 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy