Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wałowa08:34
Aksamitna08:35
Wały Piastowskie08:37
Dworzec Główny08:40
Brama Wyżynna08:42
Podwale Przedmiejskie08:44
Akademia Muzyczna08:46
Brama Żuławska08:47
Miałki Szlak08:49
Elbląska - Wiadukt08:50
Błonia08:51
Tarcice (n/ż)08:52
Michałki Wiadukt (n/ż)08:54
Rafineria08:55
Dobrowo
 
08:57
0 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)08:592 min.
 
Przejazdowo09:003 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)09:014 min.
 
Bogatka09:047 min.
 
Bogatka I (n/ż)09:058 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.09:0710 min.
 
Wiślinka (n/ż)09:0912 min.
 
Sobieszewo Most09:1013 min.
 
Sobieszewo Wyspa09:1417 min.
 
Falowa (n/ż)09:1518 min.
 
Kanałowa (n/ż)09:1619 min.
 
Turystyczna (n/ż)09:1821 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)09:1922 min.
 
Lazurowa09:2023 min.
 
Wieniec (n/ż)09:2225 min.
 
Kwiatowa09:2326 min.
 
Boguckiego (n/ż)09:2427 min.
 
Trałowa - Szkoła09:2528 min.
 
Kempingowa09:2629 min.
 
Węgorzowa09:2730 min.
 
Przystań09:2831 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)09:2932 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)09:2932 min.
 
Uzdrowiskowa09:3033 min.
 
Świbnieńska09:3235 min.
 
Przegalińska09:3336 min.
 
Przegalina09:3437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy