Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wałowa06:52
Aksamitna06:53
Wały Piastowskie06:55
Dworzec Główny06:58
Brama Wyżynna07:00
Podwale Przedmiejskie07:02
Akademia Muzyczna07:04
Brama Żuławska07:05
Miałki Szlak07:07
Elbląska - Wiadukt07:08
Błonia07:09
Tarcice (n/ż)07:10
Michałki Wiadukt (n/ż)07:12
Rafineria07:13
Dobrowo
 
07:15
0 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)07:172 min.
 
Przejazdowo07:183 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)07:194 min.
 
Bogatka07:227 min.
 
Bogatka I (n/ż)07:238 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.07:2510 min.
 
Wiślinka (n/ż)07:2712 min.
 
Sobieszewo Most07:2813 min.
 
Sobieszewo Wyspa07:3217 min.
 
Falowa (n/ż)07:3318 min.
 
Kanałowa (n/ż)07:3419 min.
 
Turystyczna (n/ż)07:3621 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)07:3722 min.
 
Lazurowa07:3823 min.
 
Wieniec (n/ż)07:4025 min.
 
Kwiatowa07:4126 min.
 
Boguckiego (n/ż)07:4227 min.
 
Trałowa - Szkoła07:4328 min.
 
Kempingowa07:4429 min.
 
Węgorzowa07:4530 min.
 
Przystań07:4631 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)07:4732 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)07:4732 min.
 
Uzdrowiskowa07:4833 min.
 
Świbnieńska07:5035 min.
 
Przegalińska07:5136 min.
 
Przegalina07:5237 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy