Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wałowa18:21
Aksamitna18:22
Wały Piastowskie18:24
Dworzec Główny18:27
Brama Wyżynna18:29
Podwale Przedmiejskie18:31
Akademia Muzyczna18:33
Brama Żuławska18:34
Miałki Szlak18:36
Elbląska - Wiadukt18:37
Błonia18:38
Tarcice (n/ż)18:39
Michałki Wiadukt (n/ż)18:41
Rafineria18:42
Dobrowo
 
18:44
0 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)18:462 min.
 
Przejazdowo18:473 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)18:484 min.
 
Bogatka18:517 min.
 
Bogatka I (n/ż)18:528 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.18:5410 min.
 
Wiślinka (n/ż)18:5612 min.
 
Sobieszewo Most18:5713 min.
 
Sobieszewo Wyspa19:0117 min.
 
Falowa (n/ż)19:0218 min.
 
Kanałowa (n/ż)19:0319 min.
 
Turystyczna (n/ż)19:0521 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)19:0622 min.
 
Lazurowa19:0723 min.
 
Wieniec (n/ż)19:0925 min.
 
Kwiatowa19:1026 min.
 
Boguckiego (n/ż)19:1127 min.
 
Trałowa - Szkoła19:1228 min.
 
Kempingowa19:1329 min.
 
Węgorzowa19:1430 min.
 
Przystań19:1531 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)19:1632 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)19:1632 min.
 
Uzdrowiskowa19:1733 min.
 
Świbnieńska19:1935 min.
 
Przegalińska19:2036 min.
 
Przegalina19:2137 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy