Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wałowa10:34
Aksamitna10:35
Wały Piastowskie10:37
Dworzec Główny10:40
Brama Wyżynna10:42
Podwale Przedmiejskie10:44
Akademia Muzyczna10:46
Brama Żuławska10:47
Miałki Szlak10:49
Elbląska - Wiadukt10:50
Błonia10:51
Tarcice (n/ż)10:52
Michałki Wiadukt (n/ż)10:54
Rafineria10:55
Dobrowo
 
10:57
0 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)10:592 min.
 
Przejazdowo11:003 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)11:014 min.
 
Bogatka11:047 min.
 
Bogatka I (n/ż)11:058 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.11:0710 min.
 
Wiślinka (n/ż)11:0912 min.
 
Sobieszewo Most11:1013 min.
 
Sobieszewo Wyspa11:1417 min.
 
Falowa (n/ż)11:1518 min.
 
Kanałowa (n/ż)11:1619 min.
 
Turystyczna (n/ż)11:1821 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)11:1922 min.
 
Lazurowa11:2023 min.
 
Wieniec (n/ż)11:2225 min.
 
Kwiatowa11:2326 min.
 
Boguckiego (n/ż)11:2427 min.
 
Trałowa - Szkoła11:2528 min.
 
Kempingowa11:2629 min.
 
Węgorzowa11:2730 min.
 
Przystań11:2831 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)11:2932 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)11:2932 min.
 
Uzdrowiskowa11:3033 min.
 
Świbnieńska11:3235 min.
 
Przegalińska11:3336 min.
 
Przegalina11:3437 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy