Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie04:24
Dworzec Główny04:26
Brama Wyżynna04:28
Podwale Przedmiejskie04:29
Akademia Muzyczna04:31
Brama Żuławska04:32
Miałki Szlak04:34
Elbląska - Wiadukt04:35
Błonia04:36
Tarcice (n/ż)04:37
Michałki Wiadukt (n/ż)04:38
Rafineria04:39
Dobrowo
 
04:41
0 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)04:421 min.
 
Przejazdowo04:432 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)04:443 min.
 
Bogatka04:465 min.
 
Bogatka I (n/ż)04:476 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.04:498 min.
 
Wiślinka (n/ż)04:5110 min.
 
Sobieszewo Most04:5211 min.
 
Sobieszewo Wyspa04:5413 min.
 
Falowa (n/ż)04:5514 min.
 
Kanałowa (n/ż)04:5615 min.
 
Turystyczna (n/ż)04:5716 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)04:5817 min.
 
Lazurowa04:5918 min.
 
Wieniec (n/ż)05:0019 min.
 
Kwiatowa05:0120 min.
 
Boguckiego (n/ż)05:0221 min.
 
Trałowa - Szkoła05:0322 min.
 
Kempingowa05:0423 min.
 
Węgorzowa05:0524 min.
 
Przystań05:0625 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)05:0726 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)05:0726 min.
 
Uzdrowiskowa05:0827 min.
 
Świbnieńska05:1029 min.
 
Przegalińska05:1130 min.
 
Przegalina05:1231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy