Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wałowa12:54
Aksamitna12:55
Wały Piastowskie12:57
Dworzec Główny13:00
Brama Wyżynna13:02
Podwale Przedmiejskie13:04
Akademia Muzyczna13:06
Brama Żuławska13:07
Miałki Szlak13:09
Elbląska - Wiadukt13:10
Błonia13:11
Tarcice (n/ż)13:12
Michałki Wiadukt (n/ż)
 
13:14
0 min.
 
Rafineria13:151 min.
 
Dobrowo13:173 min.
 
Przejazdowo I (n/ż)13:195 min.
 
Przejazdowo13:206 min.
 
Przejazdowo II (n/ż)13:217 min.
 
Bogatka13:2410 min.
 
Bogatka I (n/ż)13:2511 min.
 
Wiślinka - Skrzyż.13:2713 min.
 
Wiślinka (n/ż)13:2915 min.
 
Sobieszewo Most13:3016 min.
 
Sobieszewo Wyspa13:3420 min.
 
Falowa (n/ż)13:3521 min.
 
Kanałowa (n/ż)13:3622 min.
 
Turystyczna (n/ż)13:3824 min.
 
Pole Namiotowe (n/ż)13:3925 min.
 
Lazurowa13:4026 min.
 
Wieniec (n/ż)13:4228 min.
 
Kwiatowa13:4329 min.
 
Boguckiego (n/ż)13:4430 min.
 
Trałowa - Szkoła13:4531 min.
 
Kempingowa13:4632 min.
 
Węgorzowa13:4733 min.
 
Przystań13:4834 min.
 
Świbno - Przychodnia (n/ż)13:4935 min.
 
Świbnieńska - Sklep (n/ż)13:4935 min.
 
Uzdrowiskowa13:5036 min.
 
Świbnieńska13:5238 min.
 
Przegalińska13:5339 min.
 
Przegalina13:5440 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy