Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie17:02
Dworzec Główny17:04
Brama Wyżynna17:06
Muzeum Narodowe17:09
Kamienna Grobla17:12
Chłodna17:14
Akademia Muzyczna17:15
Elbląska17:17
Głęboka
 
17:18
0 min.
 
Bajki17:202 min.
 
Dickensa (n/ż)17:213 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)17:224 min.
 
Zimna17:246 min.
 
Nowotna17:268 min.
 
Sówki17:2810 min.
 
Steczka17:2911 min.
 
Kępna (n/ż)17:3012 min.
 
Górecka (n/ż)17:3113 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)17:3214 min.
 
Łęczycka17:3315 min.
 
Łowicka17:3416 min.
 
Górki Zachodnie17:3618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy