Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wały Piastowskie20:30
Dworzec Główny20:32
Brama Wyżynna20:34
Muzeum Narodowe20:37
Kamienna Grobla20:39
Chłodna20:41
Akademia Muzyczna20:42
Elbląska20:43
Głęboka
 
20:44
0 min.
 
Bajki20:462 min.
 
Dickensa (n/ż)20:473 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)20:484 min.
 
Zimna20:506 min.
 
Nowotna20:517 min.
 
Sówki20:539 min.
 
Steczka20:5410 min.
 
Kępna (n/ż)20:5511 min.
 
Górecka (n/ż)20:5612 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)20:5713 min.
 
Łęczycka20:5814 min.
 
Łowicka20:5915 min.
 
Górki Zachodnie21:0117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy