Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie19:12
Dworzec Główny19:14
Brama Wyżynna19:16
Muzeum Narodowe19:19
Kamienna Grobla19:22
Chłodna19:24
Akademia Muzyczna19:25
Elbląska19:27
Głęboka19:28
Bajki19:30
Dickensa (n/ż)19:31
Kaczeńce - Sienna (n/ż)19:32
Zimna19:34
Nowotna
 
19:36
0 min.
 
Sówki19:382 min.
 
Steczka19:393 min.
 
Kępna (n/ż)19:404 min.
 
Górecka (n/ż)19:415 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)19:426 min.
 
Łęczycka19:437 min.
 
Łowicka19:448 min.
 
Górki Zachodnie19:4610 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy