Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie18:32
Dworzec Główny18:34
Brama Wyżynna18:36
Muzeum Narodowe18:39
Kamienna Grobla18:42
Chłodna18:44
Akademia Muzyczna18:45
Elbląska18:47
Głęboka18:48
Bajki18:50
Dickensa (n/ż)18:51
Kaczeńce - Sienna (n/ż)18:52
Zimna18:54
Nowotna
 
18:56
0 min.
 
Sówki18:582 min.
 
Steczka18:593 min.
 
Kępna (n/ż)19:004 min.
 
Górecka (n/ż)19:015 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)19:026 min.
 
Łęczycka19:037 min.
 
Łowicka19:048 min.
 
Górki Zachodnie19:0610 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy