Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie11:42
Dworzec Główny11:44
Brama Wyżynna11:46
Muzeum Narodowe11:49
Kamienna Grobla11:52
Chłodna11:54
Akademia Muzyczna11:55
Elbląska11:57
Głęboka11:58
Bajki12:00
Dickensa (n/ż)12:01
Kaczeńce - Sienna (n/ż)12:02
Zimna12:04
Nowotna
 
12:06
0 min.
 
Sówki12:082 min.
 
Steczka12:093 min.
 
Kępna (n/ż)12:104 min.
 
Górecka (n/ż)12:115 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)12:126 min.
 
Łęczycka12:137 min.
 
Łowicka12:148 min.
 
Górki Zachodnie12:1610 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy