Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Dworzec Główny04:56
Brama Wyżynna04:58
Muzeum Narodowe05:01
Kamienna Grobla05:03
Chłodna05:05
Akademia Muzyczna05:06
Elbląska05:07
Głęboka05:08
Bajki05:10
Dickensa (n/ż)05:11
Kaczeńce - Sienna (n/ż)05:12
Zimna05:14
Nowotna
 
05:15
0 min.
 
Sówki05:172 min.
 
Steczka05:183 min.
 
Kępna (n/ż)05:194 min.
 
Górecka (n/ż)05:205 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)05:216 min.
 
Łęczycka05:227 min.
 
Łowicka05:238 min.
 
Górki Zachodnie05:2510 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy