Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wały Piastowskie21:30
Dworzec Główny21:32
Brama Wyżynna21:34
Muzeum Narodowe21:37
Kamienna Grobla21:39
Chłodna21:41
Akademia Muzyczna21:42
Elbląska21:43
Głęboka21:44
Bajki21:46
Dickensa (n/ż)21:47
Kaczeńce - Sienna (n/ż)21:48
Zimna21:50
Nowotna
 
21:51
0 min.
 
Sówki21:532 min.
 
Steczka21:543 min.
 
Kępna (n/ż)21:554 min.
 
Górecka (n/ż)21:565 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)21:576 min.
 
Łęczycka21:587 min.
 
Łowicka21:598 min.
 
Górki Zachodnie22:0110 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy