Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie16:33
Dworzec Główny16:36
Brama Wyżynna16:39
Muzeum Narodowe16:43
Kamienna Grobla16:46
Chłodna16:48
Akademia Muzyczna16:49
Elbląska16:51
Głęboka16:52
Bajki16:54
Dickensa (n/ż)16:55
Kaczeńce - Sienna (n/ż)16:56
Zimna16:58
Nowotna
 
17:00
0 min.
 
Sówki17:022 min.
 
Steczka17:033 min.
 
Kępna (n/ż)17:044 min.
 
Górecka (n/ż)17:055 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)17:066 min.
 
Łęczycka17:077 min.
 
Łowicka17:088 min.
 
Górki Zachodnie17:1010 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy