Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Dworzec Główny07:52
Brama Wyżynna07:54
Muzeum Narodowe07:58
Kamienna Grobla08:01
Chłodna08:03
Akademia Muzyczna08:04
Elbląska08:06
Głęboka08:07
Bajki08:09
Dickensa (n/ż)08:10
Kaczeńce - Sienna (n/ż)08:11
Zimna08:13
Nowotna
 
08:15
0 min.
 
Sówki08:172 min.
 
Steczka08:183 min.
 
Kępna (n/ż)08:194 min.
 
Górecka (n/ż)08:205 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)08:216 min.
 
Łęczycka08:227 min.
 
Łowicka08:238 min.
 
Górki Zachodnie08:2510 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy