Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wały Piastowskie05:54
Dworzec Główny05:56
Brama Wyżynna05:58
Muzeum Narodowe06:01
Kamienna Grobla06:04
Chłodna06:06
Akademia Muzyczna06:07
Elbląska06:09
Głęboka06:10
Bajki06:12
Dickensa (n/ż)06:13
Kaczeńce - Sienna (n/ż)06:14
Zimna
 
06:16
0 min.
 
Nowotna06:182 min.
 
Sówki06:204 min.
 
Steczka06:215 min.
 
Kępna (n/ż)06:226 min.
 
Górecka (n/ż)06:237 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)06:248 min.
 
Łęczycka06:259 min.
 
Łowicka06:2610 min.
 
Górki Zachodnie06:2812 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy