Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie22:00
Dworzec Główny22:02
Brama Wyżynna22:04
Muzeum Narodowe22:07
Kamienna Grobla22:09
Chłodna22:11
Akademia Muzyczna22:12
Elbląska22:13
Głęboka22:14
Bajki
 
22:16
0 min.
 
Dickensa (n/ż)22:171 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)22:182 min.
 
Zimna22:204 min.
 
Nowotna22:215 min.
 
Sówki22:237 min.
 
Steczka22:248 min.
 
Kępna (n/ż)22:259 min.
 
Górecka (n/ż)22:2610 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)22:2711 min.
 
Łęczycka22:2812 min.
 
Łowicka22:2913 min.
 
Górki Zachodnie22:3115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy