Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie05:38
Dworzec Główny05:40
Brama Wyżynna05:42
Muzeum Narodowe05:45
Kamienna Grobla05:47
Chłodna05:49
Akademia Muzyczna05:50
Elbląska05:51
Głęboka05:52
Bajki
 
05:54
0 min.
 
Dickensa (n/ż)05:551 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)05:562 min.
 
Zimna05:584 min.
 
Nowotna05:595 min.
 
Sówki06:017 min.
 
Steczka06:028 min.
 
Kępna (n/ż)06:039 min.
 
Górecka (n/ż)06:0410 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)06:0511 min.
 
Łęczycka06:0612 min.
 
Łowicka06:0713 min.
 
Górki Zachodnie06:0915 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy