Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie20:30
Dworzec Główny20:32
Brama Wyżynna20:34
Muzeum Narodowe20:37
Kamienna Grobla20:39
Chłodna20:41
Akademia Muzyczna20:42
Elbląska20:43
Głęboka20:44
Bajki
 
20:46
0 min.
 
Dickensa (n/ż)20:471 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)20:482 min.
 
Zimna20:504 min.
 
Nowotna20:515 min.
 
Sówki20:537 min.
 
Steczka20:548 min.
 
Kępna (n/ż)20:559 min.
 
Górecka (n/ż)20:5610 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)20:5711 min.
 
Łęczycka20:5812 min.
 
Łowicka20:5913 min.
 
Górki Zachodnie21:0115 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy