Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Górki Zachodnie14:38
Łowicka14:40
Łęczycka14:41
Baza Manipulacyjna (n/ż)14:42
Górecka (n/ż)14:43
Kępna (n/ż)14:44
Steczka14:45
Sówki14:46
Nowotna14:48
Zimna14:50
Kaczeńce - Sienna (n/ż)14:52
Sucharskiego14:54
Lenartowicza
 
14:55
0 min.
 
Przeróbka14:561 min.
 
Głęboka14:583 min.
 
Brama Żuławska15:005 min.
 
Akademia Muzyczna15:016 min.
 
Szafarnia15:038 min.
 
Dolna15:0510 min.
 
Kamienna Grobla15:0712 min.
 
Muzeum Narodowe15:1015 min.
 
Toruńska15:1116 min.
 
Brama Wyżynna15:1419 min.
 
Dworzec Główny15:1621 min.
 
Wały Piastowskie15:1722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy