Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Górki Zachodnie10:24
Łowicka10:26
Łęczycka10:27
Baza Manipulacyjna (n/ż)10:28
Górecka (n/ż)10:29
Kępna (n/ż)10:30
Steczka10:31
Sówki10:32
Nowotna10:34
Zimna10:36
Kaczeńce - Sienna (n/ż)10:38
Sucharskiego10:40
Lenartowicza
 
10:41
0 min.
 
Przeróbka10:421 min.
 
Głęboka10:443 min.
 
Brama Żuławska10:465 min.
 
Akademia Muzyczna10:476 min.
 
Szafarnia10:498 min.
 
Dolna10:5110 min.
 
Kamienna Grobla10:5312 min.
 
Muzeum Narodowe10:5514 min.
 
Toruńska10:5615 min.
 
Brama Wyżynna10:5817 min.
 
Dworzec Główny11:0019 min.
 
Wały Piastowskie11:0120 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy