Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Górki Zachodnie16:25
Łowicka16:27
Łęczycka16:28
Baza Manipulacyjna (n/ż)16:29
Górecka (n/ż)16:30
Kępna (n/ż)16:31
Steczka16:32
Sówki16:33
Nowotna16:35
Zimna16:37
Kaczeńce - Sienna (n/ż)16:38
Sucharskiego
 
16:40
0 min.
 
Lenartowicza16:411 min.
 
Przeróbka16:422 min.
 
Głęboka16:444 min.
 
Brama Żuławska16:466 min.
 
Akademia Muzyczna16:477 min.
 
Szafarnia16:5010 min.
 
Dolna16:5212 min.
 
Kamienna Grobla16:5313 min.
 
Muzeum Narodowe16:5515 min.
 
Toruńska16:5616 min.
 
Brama Wyżynna16:5818 min.
 
Dworzec Główny17:0020 min.
 
Wały Piastowskie17:0121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy