Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Górki Zachodnie15:45
Łowicka15:47
Łęczycka15:48
Baza Manipulacyjna (n/ż)15:49
Górecka (n/ż)15:50
Kępna (n/ż)15:51
Steczka15:52
Sówki15:53
Nowotna15:55
Zimna15:57
Kaczeńce - Sienna (n/ż)15:58
Sucharskiego
 
16:00
0 min.
 
Lenartowicza16:011 min.
 
Przeróbka16:022 min.
 
Głęboka16:044 min.
 
Brama Żuławska16:066 min.
 
Akademia Muzyczna16:077 min.
 
Szafarnia16:1010 min.
 
Dolna16:1212 min.
 
Kamienna Grobla16:1313 min.
 
Muzeum Narodowe16:1515 min.
 
Toruńska16:1616 min.
 
Brama Wyżynna16:1818 min.
 
Dworzec Główny16:2020 min.
 
Wały Piastowskie16:2121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy