Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Górki Zachodnie15:05
Łowicka15:07
Łęczycka15:08
Baza Manipulacyjna (n/ż)15:09
Górecka (n/ż)15:10
Kępna (n/ż)15:11
Steczka15:12
Sówki15:13
Nowotna15:15
Zimna15:17
Kaczeńce - Sienna (n/ż)15:18
Sucharskiego
 
15:20
0 min.
 
Lenartowicza15:211 min.
 
Przeróbka15:222 min.
 
Głęboka15:244 min.
 
Brama Żuławska15:266 min.
 
Akademia Muzyczna15:277 min.
 
Szafarnia15:3010 min.
 
Dolna15:3212 min.
 
Kamienna Grobla15:3313 min.
 
Muzeum Narodowe15:3515 min.
 
Toruńska15:3616 min.
 
Brama Wyżynna15:3818 min.
 
Dworzec Główny15:4020 min.
 
Wały Piastowskie15:4121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy